Datum: 06.08.2012

Vložil: Baltim

Titulek: hokej

Inu je to zvláštní to tajnůstkaření. S vedením jsem v kontaktu byl již v průběhu týdne, po zápase jsem mluvil s panem Křížem. Slíbil, že mi po mailu odpoví na několik otázek (posílal jsem mu je ve čtvrtek), aby se uklidnila fanouškovská veřejnost, nicméně na odpověď stále čekám, takže musíte čekat i vy všichni ostatní... To tajemno moc nechápu, ale ono se to trochu osvětlí při prvním venkovním zápase, protože předpokládám, že domácí si článek napíší na svůj web i se sestavami, jak je běžné...
Uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale tipoval bych, že z těch mladejch pušek, co se představily v sobotu, tady moc lidí ligu hrát nebude. Nakonec to možná nebude vůbec špatná sezona. Sice se mi to tajemno také nelíbí, ale rozhodně kvůli tomu nebudu hned vedení odsuzovat.
No a co se týče hokeje, myslím, že na první přípravu to vůbec nebylo špatné. Jasně, šancí moc nebylo, ale to oboustranně. Solidní bruslení, dobrý důraz v soubojích... Taky mě překvapilo, že na první přípravu přišlo na Beroun dost lidí. Můj odhad je cca 250. Ze zápasu mi v paměti zůstal hlavně výkony Láďi Gengela, který v oslabení 3 na 5 vybojoval za brankou soupeře puk a přes půl minuty tam přešlapoval nad pukem a na zádech mu viseli tři Ivani. Ten potlesk na otevřené scéně byl naprosto zasloužený...
No a na závěr mě zajímá, co jste kdo zaslech o hráčích, kteří by tu měli být. Už tu byl zmíněn Matějovský, na FB je teď zmínka o Padělkovi na tréninku, já zas zaslechl o brankáři Horčičkovi... Ale beru to trochu s rezervou. Oficiálně mi nikdo nic neřekne, takže je to spíše agentura JPP. A navíc to, že někdo trénuje s Medvědy ještě nemusí vůbec nic znamenat....

Přidat nový příspěvek